Укладання шлюбу

Життя триває: за час війни в Україні уклали понад 39 тис шлюбів

spzh.news

Також увесь цей час на світ з'являлося нове покоління

Війна змусила буквально всіх українців змінити своє життя і переглянути цінності. Сьогодні мешканці України відчувають біль за країну, але, разом із цим, продовжують жити заради кращого майбутнього. 

За понад два місяці війни в Україні закохані продовжували укладати шлюби, народжувати дітей і будувати сім'ї. Так, з 24 лютого на території нашої держави було зареєстровано понад 39 тис шлюбів. З них 2,6 тис – у столиці, місті Києві.

Також увесь цей час на світ з'являлося нове покоління. Зокрема у Києві за час війни народилося 1,8 тис малюків. Серед них 939 хлопчиків та 850 дівчаток. З них – близько 45 двійнят. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що українська медсестра, яка через рашистів втратила обидві ноги, вийшла заміж.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ