Весілля

Українська медсестра, яка через рашистів втратила обидві ноги, вийшла заміж – зворушливе відео

Перше медичне об'єднання міста Львова / Facebook

До сліз

23-річна медсестра з Лисичанська Оксана, яка підірвалася на ворожій міні та втратила обидві ноги, вийшла заміж у Львові. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Перше медичне об'єднання міста Львова.

Трагедія з дівчиною трапилася 27 березня, коли вона та її чоловік, Віктор, поверталися додому.

"Вона йшла попереду, він за нею. Пролунав вибух. Віктор дивом не постраждав, а от Оксані відірвало ноги та чотири пальці лівої руки"

Постраждала отримала першу допомогу в лікарні Лисичанська, де їй провели чотири операції. Потім її евакуювали до Дніпра, де Оксані гоїли рани та готували кінцівки до протезування. Тиждень тому вона прибула евакуаційним потягом до Львова, а далі її чекає реабілітація і протезування.

"Життя не варто відкладати на потім, вирішили Оксана з Віктором, які за шість років разом так і не знайшли часу на шлюб. І це попри те, що виховують двох діток. Обручки купили у Львові, тут їй знайшли білу сукню. Торт спекли волонтери. Церемонія відбулася в РАЦСі, а святкування – у палаті нашого Центру хірургії"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Україні дозволили реєструвати шлюби з армійцями без їхньої присутності.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ