Андрій Хветкевич

Учасник "Холостячки" зізнався, що зустрічався зі своїм коханим ще до початку проєкту

diveeasy / Instagram

Чоловіку подобалася не лише головна героїня, але й інші учасники реаліті-шоу

Учасник другого сезону проєкту "Холостячка" Андрій Хветкевич розповів, що перебував у романтичних стосунках зі своїм коханим Феліпе ще до початку реаліті-шоу, передає "Дивогляд". 

Андрій Хветкевич позиціонує себе, як гетеросексуала, який може будувати стосунки, як з чоловіками, так і з жінками. Зі своїм обранцем Феліпе він перебуває у стосунках майже шість років, але на певний період часу пара брала "тайм-аут".

Це відбулося на початку 2021 року, після того, як Феліпе освідчився Хветкевичу, однак Андрій не був готовий до весілля.  

"Ми розійшлися з Філіпе до "Холостячки". Розійшлися, тому що Феліпе мені освідчився, але я сказав, що не готовий. Тому що, якщо ми будемо одружуватися, то я повинен буду зробити камінг-аут, я не готовий, я не хочу. Все повинно бути більш публічно, ми не зможемо це приховувати. Він сказав: "Тоді ми розходимося". Для нього це був великий удар. Він сказав: "Я не хочу з тобою бути", – розповів Хветкевич.

Саме після розлучення з коханим Андрій вирішив знайти своє щастя на проєкті. Він не приховує – йому дуже сподобалася Злата Огнєвіч:

"Я подумав на той момент, що це дуже цікаве рішення і Злата мені дуже подобається як жінка і я вирішив, ну чого, напишу. І буквально тиждень по тому вони відповіли: "Приїжджай". Я йшов з наміром побудувати стосунки. Я був дуже засмучений, я хотів щось нове, щось з України. Щоб моя мама була щаслива і бачила звичайну сім’ю. Я знаю, що вона могла б засмутитись, якщо я б був з Феліпе", – розповів чоловік.

Однак, сподобалася Андрію не лише головна героїня реаліті-шоу, але й інші його учасники:

"Насправді мені подобалося двоє чоловіків. Це Рома Свечкоренко, він справді дуже красивий. І Діма Шевченко. Він дуже мужній, класний такий. Але вони обидва гетеросексуали. Ніякі ні бі, ні геї. Я це знаю на 100%", – сказав Хветкевич.

Нагадаємо, Андрій Хветкевич зробив камінг-аут і публічно заявив про заручини з іноземцем. Відповідний допис чемпіон США та України з фрідайвінгу супроводив романтичним фото, на якому він зі своїм коханим цілується під водою.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ