Теплий одяг

Як підготуватися до важкої зими в Україні – поради Комаровського

Shutterstock

Майбутня зима в Україні може бути однією з найважчих за всі роки незалежності нашої держави

Як розповів голова "Нафтогазу" у приміщеннях зберігатимуть температуру на рівні 17-18°С. Разом із цим існують ризики того, що деякі приміщення і взагалі залишаться без централізованого опалення в разі пошкодження відповідної інфраструктури.

У зв'язку з цим виникає питання: як підготуватися до важкої холодної зими в Україні. Відповіддю поділився лікар Євген Комаровський, повідомляє "Дивогляд".

Фахівець одразу ж наголосив, що не розділяє страхи щодо ймовірної холодної зими, оскільки він користується простими правилами, які дозволяють спокійно перезимувати. Перше, на чому наголосив Комаровський – теплий одяг

"Я не поділяю жахливих страхів щодо холодної зими. Головне – розуміти, що людина відрізняється від тварин тим, що вміє підбирати собі одяг. Тому подумайте зараз про теплий одяг, про спальний мішок, про шкарпетки, про вільне взуття, в яке можна вдягнути пару вовняних шкарпеток – щоб була багатошаровість одягу", – сказав Комаровський.

Ще один спосіб зігрітися в будь-якому місці – гарячі напої. Чай, кава, компот, вода з лимоном та медом – будь що з цього зігріє вас з середини. Лікар також рекомендує зберігати на кухні мед, сухофрукти та інші інгредієнти, які можна додати до чаю, або зварити з них компот.

Якщо у вас є буржуйка, то можете використати її, але пам'ятайте про безпеку. Не зволікайте і придбайте детектор чадного газу.

"Держава має зараз людям розповідати правила, як користуватися буржуйками, як регулювати приплив повітря, як регулювати горіння, за яких обставин утворюється чадний газ. Бо буде біда, якщо ми людей цього не навчимо. Це не дитячий лікар повинен цьому людей навчати", – наголосив Комаровський.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що кліматолог розповіла, якою буде погода взимку-2022.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ