Хвора жінка

У ВООЗ поділилися COVID-прогнозом на осінь і зиму 2022

Shutterstock

З кожним днем ситуація у світі погіршується

У Європейському офісі Всесвітньої організації охорони здоров'я поділилися прогнозом щодо нової хвилі COVID-19 у світі, передає "Дивогляд".

У ВООЗ занепокоєні постійною активністю агресивного Омікрона та його субваріантів у різних регіонах. Особливо непростою може бути ситуація в осінньо-зимовий період. 

"Абсолютно ясно, що ми знаходимося в тій же ситуації, що і минулого літа. Тільки на цей раз триваюча хвиля Covid-19 просувається сублініями варіанту Омікрон", – заявив регіональний директор ВООЗ в Європі Ганс Клюге.

У ВООЗ закликають якнайшвидше "усунути прогалини в моніторингу пандемії та вжити відповідних заходів, щоб уникнути смертей і серйозних збоїв".

За останньою інформацією в європейських регіонах та Центральній Азії кількість нових заражень стрімко зростає і за останні шість тижнів потроїлася.

Лише за минулий тиждень в Європі було зафіксовано понад 2,5 млн нових захворювань Омікроном:

"Оскільки рівень інфікування літніх людей продовжує зростати, в Європі як і раніше щотижня від Covid-19 помирає близько 3 тис осіб", – підкреслив Клюге.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у ВООЗ стурбовані активним поширенням коронавірусу в Європі.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ