Близнюки

У Великій Британії народилися близнюки, які мають різний колір шкіри – чим це обумовлено (фото)

SWNS

Шанс такого народження становить один на мільйон

29-річна мешканка Великої Британії Шантель Бротон народила близнюків із різним кольором шкіри, що обумовлено цікавим походженням їхніх батьків. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Record.

Малюки з'явилися на світ у квітні цього року. Спершу вони мали однаковий колір шкіри, але згодом шкіра дівчинки, Азіри, стала темною, а очі – карими. Її братик, Ейон, має світлу шкіру та зелені очі.

Генетики підрахували, що шанс таких народжень становить один на мільйон. За словами Бротон, її дідусь по материнській лінії був із Нігерії, а родичі батька малечі мали шотландське та ямайське походження.

Також вона розповіла, що під час прогулянок вулицею на родину масово звертають увагу, а коли дізнаються, що Азіра та Ейон – близнюки, то не можуть у це повірити. Окрім різного кольору шкіри, діти також відрізняються характерами, бо дівчинка народилася спокійною, а хлопчик – емоційним.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в українській багатодітній родині всіх доньок називають Маріями.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ