Родина Надтоків

В українській багатодітній родині всіх доньок називають Маріями – фото

Суспільне Запоріжжя

Діти досягли успіхів у спорті

Юрій і Людмила Надтоки з Запоріжжя, які мають шістьох дітей, назвали всіх своїх трьох доньок ім'ям Марія. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Суспільне".

Для чоловіка і жінки, які прожили разом 16 років, це вже другий шлюб. В останньому в них народилося шестеро дітей, а загалом подружжя має 9 спільних дітей.

"Три Марії. Перша народилась, ми її на честь бабусі назвали Марією. Друга народилась на Покрову. Назвали Марія. І тут через рік і три місяці ще одна Марія народилась. Старша – Маруся, середня – Ляля, а маленька Уня, Унечка", – поділився Юрій.

Дівчатка займаються тхеквондо та навіть добилися успіхів у цьому спорті – старша Марія стала чемпіонкою України у своїй вазі, а середня перемогла на чемпіонаті "Діти України".

"Я всім діткам своїм дуже рада. Дуже всіх люблю, вони мені дуже дорогі. Старші у мене – дві доньки, я дуже хотіла хлопчика. Так чекала й переживала, щоб був хлопчик, навіть, на УЗД не ходила, поки не народила. І Юру одразу назвала на честь батька, а цих маленьких – на честь дідусів", – додала Людмила.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як прихистити сиріт, які втратили батьків, під час війни.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ