Борис Джонсон

Борис Джонсон привітав Україну з Днем Незалежності, а його резиденцію прикрасили синьо-жовтими квітами – фото й відео

Shutterstock

"Жодна сила на землі не здолає патріотизму 44 мільйонів українців"

Прем'єр міністр Великої Британії Борис Джонсон привітав українців із Днем Незалежності, а його резиденцію прикрасили квітами в кольорах прапора України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Twitter політика.

"Я ніколи не сумнівався, що Україна переможе в цій боротьбі, бо жодна сила на землі не здолає патріотизму 44 мільйонів українців. І скільки б це не зайняло часу, Сполучене королівство стоятиме поряд з Україною і забезпечуватиме всі можливі військові, економічні та гуманітарні потреби. Одного дня Україна пройде через це випробування і історичну перемогу. І коли це момент прийде, а він прийде, ми у Британії будемо пишатися тим, що є друзями України. Слава Україні!", – сказав Джонсон і додав, що Велика Британія передала Україні приблизно 7 тис протитанкових ракет і прихистила 100 тис українців.

Окрім цього, на честь свята офіційну резиденцію прем'єр-міністра на Даунінг-стріт прикрасили синьо-жовтими квітами. Звісно, не обійшлося без котика на прізвисько Ларрі, який з 2011 року займає посаду Головного мишолова Резиденції Уряду Великої Британії.

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав, що Google присвятив дудл Дню Незалежності України.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ