Російський солдат

В Україні ліквідували чергову порцію окупантів – подробиці та фото

Shutterstock

Рішення вторгнутися в Україну було і буде для рашистів фатальним

Грузинський журналіст Іраклі Комахідзе розповів про росіян, яких останнім часом ліквідували в Україні. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Facebook.

Спершу розповімо про Івана Костянтинова, який народився та мешкав в Іркутській області. Ворог працював у дорожній службі на посаді асфальто-бетонного варильника.

Однак, одного разу він покинув роботу та, як йдеться у некролозі, "пішов служити, щоб виконати свій обов'язок перед батьківщиною". Це рішення призвело до того, що 16 серпня росіянина ліквідували українські захисники.

"Це скільки ж таких Ванек асфальто-варильників пішли "виконувати свій обов'язок"?", – пише журналіст.

Ліквідовані окупанти
Ліквідовані окупанти
Фото: Irakli Komaxidze / Facebook

Окрім цього, нещодавно у Тольятті похоронили окупанта Вадима Перехрестова. Свого часу він захотів стати кухарем, здобув диплом і навіть працював за спеціальністю.

Однак, він теж прийняв фатальне для себе рішення та ступив на українську землю на боці окупантів. У якості молодшого сержанта він служив за контрактом у 3-ій окремій бригаді спецназу ГРУ. У ліквідованого ворога залишилися вдова, дитина, мати, сестра та двоє братів.

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав про ліквідованого у Запорізькій області окупанта, який мав "сис*ки 3-го розміру".  

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ