"Тризуб Незалежності"

Українські зірки та Мінкульт зганьбилися непристойним жестом, який показують замість Тризуба – фото

banda.agency / Instagram

Незручно вийшло

Міністерство культури України та креативна агенція Banda потрапили у курйоз, пов'язаний із жестом, яким українцям запропонували один одного вітати з Днем Незалежності. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram.

Жест назвали "Тризуб Незалежності" і він передбачає, що безіменний і великий пальці скручені чи зігнуті, інші пальці розкриті, а вказівний і середній пальці треба тримати разом. Агенція закликала людей приєднатися до флешмобу та вітати так один одного зі святом.

Однак, є проблема, бо у цього жесту є інший сенс. Виявилося, що він називається "Шокер" і, в залежності від ситуації, використовується для того, щоб вказати на перевагу над кимось або над чимось. Окрім цього, у нього є сексуальний підтекст. В англомовних країнах його також називають "Two in the pink, one in the stink", тобто "Два в рожеве, один у смердюче". Сподіваємося, тут і так все зрозуміло.

Також зазначимо, що в Україні ще з 90-х років існує символ тризуба з інших пальців, який популяризував В'ячеслав Чорновіл і активісти партії ВО "Свобода".

Тризуб
Тризуб
Фото: Скріншот із соцмереж

Ось, як на це відреагували користувачі соціальних мереж:

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав, що китайська домогосподарка 12 років вигадувала історію росії у "Вікіпедії".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ