Рут

У США мавпа викликала поліцію до зоопарку – фото

San Luis Obispo County Sheriff's Office / Facebook

"Просто знайшла правильну комбінацію цифр"

Мавпа-капуцин, яка мешкає в американському зоопарку, знайшла смартфон і випадково викликала правоохоронців. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Офіс шерифа поліції округу Сан-Луїс-Обіспо.

Це сталося у суботу, 20 серпня, у місті Ель-Пасо-де-Роблес (Каліфорнія, США). Тварина на прізвисько Рут зателефонувала на лінію "911" і майже одразу скасувала "розмову".

Диспетчери їй передзвонили та не отримали будь-якої відповіді, а тому для розв'язання потенційних проблем відправили туди поліцейських. Ті на місці встановили, що хибний виклик надійшов від мавпи, яка раніше смартфони. Цього разу примат скористався гаджетом, який співробітники зоопарку забули в гольф-карі.

"Нам розповіли, що мавпи-капуцини дуже допитливі, хапають все і вся і просто починають натискати на кнопки. І це якраз те, що зробила Рут – просто знайшла правильну комбінацію цифр, щоб зателефонувати нам", – розповіли правоохоронці.

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Туреччині знайшли п'яного ведмедя.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ