Водойма

Науковці розповіли звідки на Землі з'явилася вода

Shutterstock

"Це дослідження розширить наше розуміння ранніх процесів Сонячної системи"

Науковці багато років намагаються з'ясувати, як на Землі з'явилася вода. Численна кількість досліджень спричинила появу різних гіпотез, одна з яких найбільше відповідає дійсності, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Sabah.

Експерти провели шестирічну японську космічну місію та заявили, що вода могла з'явитися на Землі за допомогою астероїдів із зовнішніх країв Сонячної системи.

Увагу науковці приділили астероїду Рюгу, вагою 5,4 гр, який доставили на землю у 2020-му. Каміння зібрав японський космічний зонд "Hayabusa-2", що вистрелив у космічний об'єкт "імпактором".

Оглянувши небесне тіло, фахівці прийшли до думки, що деякі будівельні блоки життя на Землі могли бути сформовані ще в космосі.

"Летючі та багаті на органічні речовини астероїди С-типу могли бути одним із основних джерел води на Землі", – йдеться у дослідженні вчених з Японії та інших країн, опублікованому в понеділок.

Знавці вважають, що органічні матеріали, які були виявлені "в частках Рюгу, ідентифікованих у цьому дослідженні, ймовірно, є одним із важливих джерел летких речовин, але не єдиним".

"Частини Рюгу, безсумнівно, є одними з найзабрудненіших матеріалів Сонячної системи, доступних для лабораторних досліджень, і дослідження цих дорогоцінних зразків, що продовжуються, безумовно, розширять наше розуміння ранніх процесів Сонячної системи", – йдеться в дослідженні.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що вчені знайшли на Місяці місце, де може бути прихована вода.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ