Кейт Вінслет

"Я думала, що померла": під час зйомок "Аватару" Кейт Вінслет опанувала "надздібність"

Shutterstock

Вражаюча майстерність

Відома акторка Кейт Вінслет розповіла, що на зйомках фільму "Аватар: Шлях води" вона навчилася на довгий час затримувати подих. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

46-річній актрисі не вперше у рамках своєї роботи довелося перебувати у воді. А нещодавно вона відкрила справжню "надздібність" – вона затримала дихання в резервуарі на величезний проміжок часу. Для цього вона інтенсивно тренувалася чотири тижні.

"7 хвилин і 14 секунд, крихітко!...Ти не можеш ні про що думати, ти не можеш складати списки у своїй голові, ти просто дивишся на бульбашки під собою... Моїми першими словами, коли я спливла, були: "Я померла?" Так, я думала, що померла"

Вінслет пірнала зі своїм чоловіком Недом Рокнроллом, який теж навчився непогано затримувати дихання, але у процесі знепритомнів. Також акторка побила рекорд Тома Круза, якому вдалося пробути під водою шість хвилин під час зйомок фільму "Місія нездійсненна: Нація вигнанців".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Туреччині жінка присоромила путініста Баскова за війну в Україні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ