Літо

Грози і похолодання: якими в Україні будуть останні дні червня

Shutterstock

Червень був дуже непостійним у плані погоди

Цьогорічна літня погода дуже непостійна і мінлива. Сьогодні ми помираємо від спеки, а вже завтра будемо носити піджаки або куртки. "Дивогляд" із посиланням на agronews.ua повідомляє, що в Україну йдуть грози і похолодання.

Червень був дуже непостійним у плані погоди і так само завершується. З повним прогнозом з 28 по 30 червня можна ознайомитися нижче.

У вівторок, 28 червня, в Україні не очікується опадів. Температура повітря вдень становитиме +33...+35°С, переважно сонячно. Вночі вона знизиться до +19...+21°С. Опадів не очікується.

прогноз погоди в Україні на 28 червня
прогноз погоди в Україні на 28 червня
Фото: agronews.ua

У середу, 29 червня, більшість центральних і південних регіонів накриють грози та дощі. Зокрема, погіршення погоди очікується у Київській, Чернігівській, Житомирській, Черкаській, Сумській і Полтавській областях.

Температура повітря вдень буде високою +30...+32°С. Вночі вона опуститься до +19...+21°С. 

прогноз погоди в Україні на 29 червня
прогноз погоди в Україні на 29 червня
Фото: agronews.ua

У четвер, 30 червня, грози і дощі поширяться ще й на західні (Карпати) та південні області (Одеська та Миколаївська). Вдень стовпчики термометра покажуть +28...+30°С, а вночі +17...+19°С.

прогноз погоди на 30 червня
прогноз погоди на 30 червня
Фото: agronews.ua

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Україну наближається аномальна спека.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ