Дівчина

Нестерпна спека і посуха: якою буде погода влітку-2022

Shutterstock

Спостерігатиметься антициклональна погода з рідкими опадами

Цьогорічне літо на території України дещо відрізнятиметься від попередніх за температурою та кількістю опадів. Якою буде тепла пора року, розповідає "Дивогляд".

Еколог-кліматологиня на ім'я Віра Балабух поділилася своїм прогнозом на літо 2022. Фахівчиня відмітила, що з червня по серпень буде спека, періодами дуже нестерпна. Однак, посуха змінюватиметься тропічними зливами, що обумовлено явищем Ла-Нінья, коли холодна течія розташовується на поверхні Тихого океану.

"Ла-Нінья може спостерігатися рік, рідше два роки поспіль. Цього року очікувалося, що Ла-Нінья перейде у фазу Ель-Ніньйо, але цього не трапилося. Так що цю течію ми спостерігатимемо третій рік поспіль", – сказала Балабух.

Кліматолог також наголосила на тому, що переважно спостерігатиметься антициклональна погода з рідкими опадами. Найбільш посушливими та спекотними стануть липень і серпень. Тривалий час опади будуть відсутні, а потім піде злива, з місячною (або навіть двомісячною) нормою опадів.

"Типові для такої погоди й смерчі. Також для Ла-Ніньї типові і потоки холодного повітря, тому прохолодні дні влітку також будуть", – додала фахівчиня.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що в Україну наближається похолодання.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ