присідання

На шляху до "горіха": як тренувати сідниці, щоб вони росли – поради тренера

Shutterstock

Підтягнуті та округлі сідниці – мрія майже кожної дівчини. Однак, навіть при регулярних тривалих тренуваннях можна не досягти омріяного результату.

"Дивогляд" повідомляє, що тренер на ім'я Кирил Торос поділився двома порадами, які змусять ваші сідниці рости.  

Перш за все, не забувайте готувати своє тіло до фізичних навантажень. Перед кожним тренуванням виконуйте розминку на все тіло і якомога краще потягніть м'язи.

Більшість новачков не дооцінюють цей пункт і здебільшого нехтують ним. Однак, з часом все одно розуміють, що навіть короткі базові вправи також відіграють роль у формуванні вашої фігури.

Розминка допоможе вам швидко увійти в ритм і провести тренування більш ефективно.

Фітнес
Фітнес
Фото: Shutterstock

Дуже часто початківці допускають найпоширенішу помилку – з метою пришвидшити процес формування красивої фігури та сідниць ми використовуємо велике навантаження. Проте, починати необхідно з малого, а інколи навіть тренуватися без додаткової ваги

До речі, професійні спортсмени, які вже не перший рік у спорті, також влаштовують собі так звані "дні розвантаження" і виконують lite-тренування без ваги. Це жодним чином не позначається негативно на їхній формі, а навпаки йде на користь м'язам.

Фітнес
Фітнес
Фото: Shutterstock

Тренер також поділився ще кількома порадами, які варто врахувати, якщо ви стали на шлях "нарощування" сідниць: 

  • Давайте м'язам відновитися

Тренування мають бути регулярними, однак з дотриманням певного інтервалу. Початківцям достатньо буде трьох тренувань на тиждень з інтервалом 1-2 дні.

Також важливо чергувати м'язи, на які приходиться навантаження. Присвятіть перше тренування сідницям, тоді під час наступного навантаження будуть на ноги, або руки.

  • Підвищіть свій калораж.
Здорове харчування
Здорове харчування
Фото: Shutterstock

М'язи зростатимуть лише у тому випадку, якщо ви споживатимете більше калорій, ніж витрачаєте. Однак, не варто вдаватися в крайнощі і їсти все, що потрапляє на очі.

Обирайте лише якісні та "чисті" продукти, що не містять у своєму складі цукор, борошно та інші шкідливі речовини.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, яка проста вправа допомагає Кейт Міддлтон зберігати струнку фігуру.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ