Ванесса Демопулос

Жінка покинула стриптиз і стала бійчинею UFC – фото

lilmonsterdemo / Instagram

"Моє джиу-джитсу насправді пов'язане з моїм досвідом танцюристки на пілоні"

Мешканка США Ванесса Демопулос вирішила відмовитися від кар'єри стриптизерки та зосередитися на своїх боях у UFC. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал MMAFightingonSBN.

"Я не думаю, що це секрет, що я була екзотичною танцівницею протягом 13 років...Я пішла зі стриптизу, щоб продовжити тренуватися і виступати в UFC"

33-річна Демопулос про це розповіла після бою в Абсолютному бійцівському чемпіонаті (UFC) над Сільваною Гомес Хуарес, де вона перемогла у 1-му раунді завдяки больовому прийому. Рішення було прийнято перед другим виходом в октагон.

"Я вирішила серйозно ставитися до цього і проводжу у спортзалі кожен божий день. Моє джиу-джитсу насправді пов'язане з моїм досвідом танцюристки на пілоні"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що поліцейського звільнили через наркотики, але він не розгубився та став порноактором.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ