яйце-пашот

Без оцту та додаткового приладдя: як приготувати яйце-пашот

Shutterstock

Ваша страва виглядатиме естетичніше, ніж у ресторані

Яйце-пашот буквально увірвалося у кулінарні тренди. Воно має естетичний вигляд, особливо коли розтікається по тарілці. З першого погляду може здатися, що приготування яйця у такий спосіб важке, але "Дивогляд" доведе вам, що це не так.

Ви можете почути, що пашот не завжди виходить з першого разу. Насправді ж, усе залежить від техніки приготування та кухонного приладдя, яке ви використовуєте. 

Існує чимало способів: з додаванням оцту, використанням мішечків та навіть спеціальних форм. Але навіщо ускладнювати? Є більш простий спосіб, з яким ви насолоджуватиметеся яйцем-пашот вже за 3 хвилини. 
 
Налийте у сковорідку, або невеличкий ковшик воду. Почекайте поки вона закипить, а після цього підсоліть її. Яйце вбийте у кружку, посипте його спеціями за смаком, а після цього обережно вливайте у воду.
 
Зменшіть вогонь та не перемішуйте рідину. Яйце самостійно сформується у мішечок. Його білок буде плотним, а жовток залишиться рідким. Варіть яйце впродовж 2-3 хв, а після цього дістаньте за допомогою великої ложки.
 
Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ