Варені яйця

Як зварити ідеальні яйця – рецепти

Shutterstock

Яйця є вкрай популярним продуктом, який вживали люди майже на протязі усієї історії. Однак, ви знали, що існує кілька методів їх приготування?

Цього разу "Дивогляд" розповість про чотири рецепти, які задовольнять навіть гурманів.

Круто

Тут усе просто: наповніть каструлю холодною водою і покладіть туди яйця. Вода має закипіти, чекайте 1 хв, а потім зменшуйте вогонь і продовжуйте варити 6-7 хв. Краще не тримати довше, бо на жовтку може з'явитися сіруватий наліт, а білок стане гумовим.

По-американськи

Скип'ятіть воду, покладіть туди на півхвилини яйце, додайте пару кубиків льоду та знову доведіть до стану кипіння. Після цього кожні півхвилини виймайте яйця, щоб слідкувати за їх готовністю.

Варіння яєць
Варіння яєць
Фото: Shutterstock

У мішечок

Для цього методу приготування яйця треба одразу помістити у каструлю з холодною водою і продовжувати їх варити протягом 4 хв після закипання. Звісно же, можна поміщати продукти у киплячу воду, але у цьому випадку варто варити близько 1 хв. Потім треба вимкнути вогонь і витримати яйця 6-7 хв.

Некруто

Якщо ви будете варити у холодній воді, то покладіть яйця у посуд і чекайте закипання. Потім треба зменшити вогонь і продовжувати варити близько 2 хв, якщо ви хочете рідкі білок і жовток. Також можна варити 3 хв, але тоді білок стане майже твердим.

Окрім цього, можна покласти яйця у каструлю з киплячою водою, але перед цим їх потрібно нагріти, щоб вони не були холодними. Варити у цьому випадку потрібно 1 хв. Далі зніміть посуд із вогню, закрийте його кришкою і чекайте протягом 5 хв. Це дозволить зробити білок твердим, а жовток – рідким.

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав про те, як приготувати пиріг із сосисками.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ