Доктор Комаровський

Вживати не можна – викинути: лікар Комаровський назвав три каші, які треба прибрати з раціону

5 канал

Забудьте про ці продукти раз і назавжди

Лікар-педіатр Євген Комаровський назвав найшкідливішу популярну кашу, яку не варто вживати ані дітям, ані дорослим. Про її шкоду фахівець розповів на своєму YouTube-каналі, повідомляє "Дивогляд". 

З раннього дитинства прийнято вважати, що каші – це джерело складних вуглеводів, тож їх варто вживати щодня. Однак, з кожним днем дієтологи та лікарі все частіше знаходять негативний вплив цих продуктів на організм людей. 

Український лікар-педіатр Євген Комаровський назвав три каші, які варто прибрати зі свого раціону раз і назавжди.

Перш за все, фахівець звертає увагу на каші швидкого приготування, які достатньо залити окропом та почекати 3-5 хв. Серед таких дуже популярною є саме вівсянка.

Лікар Комаровський називає такий продукт "найшкідливішим, який можна придумати". Фахівець категорично не радить вживати такі каші. Краще надати перевагу крупам, які потребують варіння. 

Сніданок
Сніданок
Фото: Shutterstock

Разом із цим лікар розповів про манну кашу, якою дуже часто годують дітей. Комаровський вважає, що нічого корисного у цьому продукті немає, оскільки при термічній обробці манка позбувається оболонки, у якій містяться корисні мікроелементи.

Манка, манна каша
Манка, манна каша
Фото: Shutterstock

Третім у списку лікаря йде білий рис. Комаровський вважає цей продукт "ніяким", оскільки він не несе нутритивної цінності. 

Рис
Рис
Фото: Shutterstock

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що учені назвали продукт, який уповільнює старіння.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ