Золоті монети, викарбувані до Великої Французької революції

У Франції сім'я ремонтувала будинок і знайшла золоті монети – тепер вона казково багата

Ivorie/Deloys/Guardian

Артефакт викарбуваний до Великої Французької революції

У місті Кемпер (Франція) сім'я ремонтувала будинок і виявила скарб із золотими монетами. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Guardian.

Під час ремонтних робіт у стіні знайшли металеву скриню з 239 монетами, викарбуваними до Великої Французької революції, яка відбулася у 1789 році. Господарі будинку залишили 4 монети на пам'ять, а інші вирішили продати.

Спочатку золоті монети оцінили у €250-300 тис. Аукціон провели у середу, 29 вересня.

Першим лотом став золотий луїдор 1646 року, який спочатку коштував €8 тис, але реальність перевершила всі очікування, бо його вдалося продати за €46 тис. Аналогічна пропозиція була зроблена за монету 1640 року, на якій зображено тамплієрський хрест.

Решту монет теж вдалося продати у рази дорожче за початкову ціну. Усього сім'я заробила €1,2 млн. Тепер ці люди хочуть поділити гроші з працівниками, котрі помітили скарб.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що завдяки глобальному потеплінню знайшли казарму часів Першої світової війни.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ