монета

Працівники Укравтодору знайшли унікальну монету часів Золотої Орди – фото

http://dnepr.info

Їх історичний вік становить понад 2 тисячі років

Працівники Укравтодору під час ремонту дороги знайшли унікальні артефакти, серед яких була монета хана Золотої орди. Про це повідомляється на офіційній сторінці Укравтодору у Facebook.

Артефакти було розкопано під час ремонту траси Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка. У цей самий день їх надіслали на виставку археологічних експонатів у місто Дніпро. 
 
"Виставка буде діяти для відвідувачів з 1 по 5 березня з 10:00 до 13:00 в Дніпрі по вулиці Воскресенська, 24. Вона буде проходити з дотриманням усіх заходів безпеки, рекомендованих МОЗ України. Вхід вільний", – йдеться в повідомленні.
 
Головна увага відвідувачів зосереджуватиметься на монеті хана Тохтамиша, який в 1380–1395 роках був ватажком Золотої Орди.
 
монета
монета
Фото: http://dnepr.info
 
Зокрема, на виставці будуть представлені стародавні металеві, крем’яні та кістяні знаряддя праці, вістря стріл із кістки та бронзи, а також унікальну знахідку – сокиру кельт, яка належить до доби фінальної бронзи.
 
Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ