Наскельні малюнки

Історичне диво: у Колумбії виявили десятки наскельних малюнків, яким понад 12 тис років – фото

Twitter

Ця знахідка – найбільша колекція доісторичного мистецтва

У тропічних лісах Амазонки на території Колумбії виявили десятки тисяч наскельних малюнків, які були створені 12 500 років тому. Про це пише NewsBreak

За даними ЗМІ, знахідка стала найбільшою у світі колекцію доісторичного мистецтва. 
 
Вік наскельних малюнків частково визначили завдяки зображенням вимерлих тварин льодовикового періоду: мастодонта, палеолами, гігантстьких лінивців та коней. Саме їх побачили та зафіксували перші люди, що сягнули Амазонки. 
 
Вчені з Великобританії та Колумбії виявили малюнки в Серраніа-де-ла-Ліндоса ще минулого року, проте цю інформацію тримали у секреті. 
"Ми зуміли побачити тварин, які давно вимерли. Малюнки настільки природні та добре зроблені, що у нас не виникло сумнівів, що дивитеся, наприклад, на коня. У тварини льодовикового періоду була дика важка морда. Малюнок настільки деталізований, що ми можемо побачити навіть гриву коня", – зазначив керівник команди дослідників Хосе Іріарте. 
Раніше у Румунії знайшли дивну споруду, вищу за двоповерхівку. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ