Будинок Ісуса Христа

В Ізраїлі знайшли будинок Ісуса Христа – археолог

Ken Dark

Дослідник переконаний, що будинок був збудований Йосипом – названим батьком Ісуса

Б

Британський дослідник Кен Дарк заявляє, що знайшов будинок, у якому Ісус Христос провів своє дитинство. Про це пише Daily Mail.

Археолог, який працює в Університеті Редінга, витратив 14 років на дослідження розкопок залишків житла 1 століття нашої ери, які знайшли під Монастирем сестер Назарета.

Назаре́т — місто в Галілеї, у якому, за Євангелієм, провів дитинство Ісус Христос та від назви якого носив прізвище Ісус – Назарянин.

Дослідження Дарка підтвердили, що знайдений будинок було побудовано саме у перші роки нашої ери. Він вважає, що цей дім збудував батько Ісуса Йосип, який за переказами був теслею.

Будинок мав складну конструкцію. Там була житлова зона, складське приміщення, а на даху – зона для домашніх справ і відпочинку. Сходи в будинку були висічені в скелі.

Після смерті Ісуса на цьому місці було збудовано дві церкви. Дослідник вважає, що це вказує на священне значення цього місця для вірян.

Це житло під монастирем знайшли ще у 1880-х роках і ще тоді біблеїст Віктор Герен заявляв, що це може бути дитячий будинок Ісуса.

Нагадаємо, кілька років тому археологи вперше за 500 років відкрили гробницю Ісуса Христа.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ