Трусики

Дівчина почала продавати свої брудні трусики і розбагатіла

Shutterstock

Рідні думають, що студентка заробляє різбленням по дереву

Британська студентка знайшла простий спосіб заробити на навчання, не докладаючи жодних зусиль. Про це пише Daily Mail.

30-річна Мел Браун, яка навчається на факультеті фізики Університету Ньюкаслу і вивчає квантову теорію, почала продавати свої поношені трусики і заробляє на цьому близько 600 фунтів (22,6 тис. грн.) на місяць.

Все почалося після того, як Мел виставила на eBay свої карнавальні маски. Один незнайомець купив її поношені рукавички за 15 фунтів, а потім запропонував продати йому білизну.

"Це надихнуло мене на розвиток свого інтернет-магазину, щоб у мене був пасивний дохід під час навчання", - поділилася студентка.

Браун почала продавати трусики і колготки, які перед цим вона поносила два дні.

"Я гуляю або бігаю, але іноді мені надходять особливі замовлення, - розповіла вона. - Одного разу мене попросили одягти колготки і пострибати в них — це було доволі небезпечно, бо колготки доволі слизькі. А ще був випадок, коли мене попросили в колготках з сандалями наступити на солодощі і свіжі фрукти. Потім мене попросили це все упакувати і відправити замовнику разом з відеороликом. Відео було лише на десять секунд, і я отримала за це 45 фунтів".

Мел знає, що її трусики купують для сексуальних втіх. Більшість її клієнтів живуть у США та Канаді, але одного разу вона відправляла білизну навіть на Кайманові острови. Зараз її послуги стали доволі популярними і нове замовлення вона отримує мало не щодня.

Читайте також: Українка з волоссям, як у Рапунцель, розповіла, які непристойні пропозиції їй часто роблять чоловіки

Хлопець Мел знає, чим вона заробляє, і схвалює це. Але він щоразу "закочує очі", коли бачить посилки з подарунками, які адресовані "Мел Кім Браун від відданих фанатів".

Цікаво, що рідні і друзі Браун не знають про її сайт і вважають, що вона заробляє різьбленням по дереву.

Нагадаємо, раніше колишня порнозірка Ліан Янг, яка "вийшла на пенсію" у 27 років, розповіла, скільки заробляють люди, які працюють у цій індустрії.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ