Груди

Як змінювалася мода на груди впродовж 60 років – дослідження

Shutterstock

Нині у тренді натуральність

Американські журналісти проаналізували зміни у моді на жіночі груди протягом десятиріч. Про це пише The Sun. 

Так, згідно з матеріалом, у 40-х роках минулого століття жінки відмовилися від корсетів на користь бюстгальтера. У ті часи були популярні листівки з зображеннями моделей у білизні, які мали великі та гострі груди. Ця тенденція продовжувалася і у 1950-ті роки, коли жінки почали вшивати у білизну спеціальні підкладки. 

У 60-ті роки світової популярності набула співачка Твіггі, яка ввела моду на хлопчачі фігури з маленькими грудьми. Такий тренд тривав протягом десяти років. Проте у 1980-ті все змінилося: увагу чоловіків знову привернули великі груди. Тоді ж набули популярності операції з їхнього збільшення.  

Зазначається, що у 90-ті суспільство розділилося на два табори: деякі захоплювалися невеликими грудьми, як у супермоделі Кейт Мосс, а деякі віддавали перевагу пишним грудям, які знаменитості підкреслювали завдяки широкому декольте. 

У 2000-ті пластичні операції все швидше набирали популярності, що призвело до моди на груди занадто великих розмірів. Водночас згодом жінки почали видаляти імпланти, щоби їхній бюст виглядав більш натурально. 

За даними видання, зараз жінки віддають перевагу грудям, що пропорційні до інших параметрів фігури  Нині представниці чарівної статі прагнуть мати широкі стегна, тонку талію та пружні груди. 

Раніше популярна співачка оголила груди та плаский живіт для мережі. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – з нами страшно, але весело. 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ