Планета Земля

Учені вважають, що клімат Землі радикально зміниться – до чого це призведе

Pixels

Експерти прогнозують три варіанти майбутнього людства

З'явився прогноз міжурядової групи експертів зі кліматичних змін при ООН, згідно якому нашу планету очікує значна зміна клімату. Зокрема, вже до 2100 року температура має піднятися на 2,7 градуса Цельсія. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Sciencealert.

Висока температура, на думку експертів, приведе до посухи, пожеж і повеней. Також радикально зміняться земна та водна поверхня.

Учені пояснюють це явище викидами вуглецю. Вони прогнозують три варіанти майбутнього: людство буде негативно впливати на клімат на низькому, середньому чи високому рівнях.

За першого розвитку подій підніметься рівень моря, а ось за інших відбудеться переміщення рослинності та кращих посівних площ до полюсів і скорочення придатних територій, де можна вирощувати різні культури. Зокрема, басейн Амазонки та інші місця можуть стати непридатними для життя.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в ООН розповіли, чи є у людства шанс вижити на тлі екологічних проблем.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ