Жінка на природі

Відносно чиста екологія може спровокувати смерть людини – дослідження

Shutterstock

Вчені впродовж 20 років спостерігали за здоров'ям 325 тис осіб з шести європейських країн

Оточуюче середовище та екологія мають прямий вплив на стан здоров'я людини. "Дивогляд" із посиланням на BMJ повідомляє, що інколи навіть відносно чиста екологія не може виключати ймовірність негативного впливу на організм. 

Вчені провели багато досліджень, присвячених цьому питанню. Зокрема, варто приділити увагу восьми з них, які були проведені у шести країнах Європи. Загалом до них було залучено 325 тис осіб за якими спостерігали упродовж 20 років.

Так, вчені намагалися з'ясувати, чи можуть шкідливі речовини у концентрації, що знаходяться у повітрі, негативно відобразитися на стані нашого здоров'я і спровокувати смерть.

Результати досліджень показали, що ці елементи дійсно завдають шкоди організму людини. Зокрема концентрації дрібнодисперсних частинок з діаметром менше 2,5 мікрон (PM2.5), а також діоксиду азоту. Чим вищими є ці показники тим більшим є ризик смерті.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що учені встановили кількість померлих немовлят через забруднене повітря.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ