Похмілля

Жодного розсолу: 5 простих способів позбутися похмілля

Shutterstock

Похмілля – один з найнеприємніших наслідків веселої алкогольної вечірки. Прокидаючись вранці людина відчуває головні болі, а інколи й нудоту.

Щоб позбавити вас від страждань, "Дивогляд" вирішив поділитися кількома способами, як швидко вийти зі стану алкогольного сп'яніння. 

Контрастний душ

Ніщо так не змушує збадьоритися, як холодна вода. Перше, що варто зробити прокинувшись вранці – змусити себе встати і піти до ванної. Після цього можна повертатися до реального життя.

Активоване вугілля

Ми часто чули про те, що від головного болю, спричиненого похміллям рятує пігулка аспірину. А чи знали ви про "магічні" властивості активованого вугілля? Цей лікарський препарат сприятиме виведенню алкоголю з вашого організму та завадить його потраплянню у кров.

Тренування

Коли ви вже більш-менш прийдете до тями – вийдіть на спортмайданчик та зробіть кілька вправ. Поєднання свіжого повітря та фізичних навантажень стане для вас чудовим порятунком.

Якщо немає можливості вийти на вулицю – займайтеся вдома. За бажанням можна трохи відкрити вікна.

Міцний чай

Багато хто намагається позбутися похмілля за допомогою кави. Однак, такий спосіб не покаже гарних результатів. Краще надати перевагу міцному чаю.

А якщо ви дуже любите відпочивати, але завжди вранці відчуваєте наслідки – зверніть увагу на напої, які спричиняють найменше похмілля.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ