Алькогольні напої

Ці алкогольні напої найчастіше підробляють: як не потрапити на гачок шахраїв

Shutterstock

Вживання таких напоїв може призвести до отруєння

Жодне Новорічне свято не може обійтися без щедрого українського застілля. Саме в цей період люди масово купують алкоголь. Але мало хто знає, що необхідно прискіпливо ставитися до вибору спиртних напоїв. Адже шахраї, користуючись нагодою, продають фальсифікований продукт. І зазвичай вживання такого алкоголю часто стає причиною отруєнь.

Ви можете і не підозрювати, але на полицях із шампанським і коньяком замість бажаного напою може стояти підфарбований етиловий спирт з ароматизатором.

  • Найчастіше фальсифікат зустрічається у коньяках з витримкою понад три роки. 
  • Найбільшою популярністю серед напоїв, які підробляють, також користуються горілка і віскі, а найменше фальсифікатів серед ігристих вин і лікерів.
  • Щоб не наражати себе на небезпеку і вживати якісний продукт, важливо купувати алкогольні напої в перевірених торгових мережах, які вже мають хорошу репутацію.
  • Також у виборі алкоголю варто звернути увагу на ціну напою конкретної марки і перевірити в інтернеті її справжню вартість, якщо вона буде набагато меншою – варто задуматися, чи потрібно брати такий напій.

Читайте також: Свято з алкогольним присмаком: 5 рецептів новорічних коктейлів, які легко приготувати в домашніх умовах

  • Зовнішній вигляд напою дуже важливий. Також в інтернеті ви можете подивитися, порівняти товар і визначити, що у вас в руках - оригінал чи підробка.
  • Ще звертайте увагу на акцизну марку – вона обов’язково має бути на всіх алкогольних напоях, надрукована на спеціальному папері кольоровими фарбами і всі цифри на ній мають бути чіткими.
  • Обов’язково зберігайте чек, щоб ви мали можливість повернути продукт, якщо у вас виникнуть питання щодо його якості.

Раніше італійський сомельє розповів, від якого напою найчастіше настає похмілля і як цього можна уникнути.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ