Леопард та вино

Дивні уподобання: леопард украв пляшку вина в туристів

Kennedy News / Alan Hillen

Цю подорож пара ніколи не забуде

Подружжя Мішель та Алан Гіллер вирушило на романтичний сафарі-пікнік до Південної Африки. Однак під час подорожі з ними трапився курйозний інцидент. Про це пише NYP.

Закохані ввечері у парку хотіли випити вино Leopard’s Leap (Стрибок леопарда) під час заходу сонця. Пляшка лежала у сумці з продуктами у багажнику автівки, якою пара мандрувала під час сафарі разом з гідом-водієм. Також для пікніка пара зробила маленькі закуски – канапе з лососем. 

"Запах риби дуже привабив леопарда, і той стягнув сумку. Коли він трохи відбіг від машини, звір розірвав тканину зубами та почав досліджувати вміст сумки", – йдеться у виданні. 

Водій намагався відлякати леопарда палкою, проте не зумів. Коли хижак пішов, гід забрав вцілілу пляшку вина. Алан та Мішель залишили її на згадку про таке незвичне сафарі. 

Чесно кажучи, парі дуже поталанило не стати закускою для звіра. Раніше Дивогляд розповідав, як леопард живцем розтерзав батька та сина під час прогулянки лісом. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ