Похмілля

Який напій спричиняє найжахливіше похмілля і як цього уникнути

Shutterstock

Поради італійського сомельє

Італійський сомельє Марко Кастеланеллі розповів, який алкогольний напій викликає найгірше похмілля зранку після вечірки. Про це пише видання Tyla.

За словами експерта, найгірший вплив має ігристе вино Просекко. "Якщо виявилося, що у вас з’являється найгірший головний біль у світі після келиха або двох Просекко, знайте — вся справа у бульбашках", - зазначив Кастеланеллі.

Він пояснив, що у просекко і шампанському міститься вуглекислий газ. Він впливає на те, як алкоголь проходить через кровоносну систему, допомагаючи організму швидше абсорбувати алкоголь.

Сомельє додав, що, потрапляючи в кров, вуглекислий газ частково витісняє кисень, через що сп'яніння ігристими винами відбувається швидше. Це ж призводить до того, що похмілля відчувається особливо важко - на ранок людина, швидше за все, буде страждати від головного болю.

Щоб запобігти важким наслідкам вранці, експерт порадив не вживати ігристе вино натщесерце, а також пити його дуже повільно. Після кожного келиха сомельє рекомендує випивати склянку води і зробити те саме перед сном.

Нагадаємо, нещодавно вчені виявили спосіб швидко протверезіти.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ