вибори в Україні

Реалії українських виборів: п'яний завгосп на дільниці покусав кандидата у депутати

Shutterstock

Вибори в Україні — це справжнє свято. А свята у нас люблять відзначати з розмахом.

 На одній із виборчих дільниць у Борщагівській ОТГ на Київщині п’яний завгосп, який вже встиг відсвяткувати, покусав одного із кандидатів у депутати ОТГ. Про це повідомила народна депутатка Вікторія Сюмар, передає прес-служба "ЄС".

Окрім того, вищезазначений завгосп разом із заступником нинішнього голови Петропавлівської Борщагівки Олексія Кодебського напали на саму нардепку. Це сталося після того, як вона виявила у кабінеті Кодебського великі суми готівки, списки виборців із підписами, протоколи з мокрими печатками та пачки паспортних даних.

Нагадаємо, 25 жовтня в Україні відбулися місцеві вибори. І, здається, серед користувачів Інтернету вони викликали більше ентузіазму, ніж серед реальних виборців, адже проголосувати прийшли менш ніж 40% людей, які мають право голосу.

Окрім того, що у мережі з’явилося безліч  мемів щодо кандидатів, здається, і самі місцеві вибори-2020 перетворилися на мем.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ