Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке

Стало відомо, яка стрічка представлятиме Україну на ювілейному кінофестивалі у Сінгапурі

Держкіно

Розповідаємо, про що йдеться у сюжеті картини

У мережі з'явилась інформація щодо того, яка кінематографічна стрічка представлятиме Україну на 30-му ювілейному кінофестивалі у Сингапурі. Так, стало відомо, що участь у European Film Festival (EUFF) візьме картина "Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке", яка була створена за підтримки Держкіно. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу компанії. 
 
Фестиваль було створено з метою продемонструвати суспільству найуспішніші європейські фільми, які отримали найбільшу кількість захоплень глядачів у країнах походження.
 
Цього року EUFF проходитиме у період з 6 по 23 травня, в місцевому кінотеатрі "The Projector". "Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке" презентують 16 травня. 
 
Цей фільм є роботою режисера Михайла Кострова та продюсера Євгена Дьяченка. Акторами, що зіграли персонажів, стали Костянтин Лінартович, Григорій Бакланов, Леся Самаєва, Олександр Пожарський, Діна Розовлян, Арам Арзуманян, Володимир Задніпровський. 
 
Це казка, сюжет якої розповідає глядачам про добро і зло, козаків та нечисту силу. В основу фільму покладено історію "Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги й козацький рід", яку написав Сашко Лірник.
 
Прем'єра фільму відбулася 1 січня 2020 року, а у лютому 2021 – він став лауреатом премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки в номінації "літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що кінопроєкт українського режисера отримав головний приз на чеському фестивалі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ