ONUKA

"Найкраще музичне відео": український гурт ONUKA отримав нагороду міжнародного кінофестивалю

YouTube / ONUKA

Головна задумка відеокліпу акцентує увагу на природній красі навколішнього середовища

Відеокліп українського гурту ONUKA здобув нагороду на міжнародному кінофестивалі ARFF Barcelona 2021. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сторінку пресслужби гурту у Facebook.

Відеокартина на пісню ZENIT була представлена у номінації "Найкраще музичне відео" і забрала головний приз. 

Основною ідеєю створення кліпу було показати людям справжню та природну красу навколишнього світу. Окрім цього, у пісні можна розчути чимало народних інструментів, таких як цимбали, бандура, дримба та трембіта.

Автори зраділи, що їхньому задуму приділили увагу за межами нашої держави.

"Ми раді, що кліп оцінили за кордоном і назвали Найкращим музичним відео на міжнародному кінофестивалі ARFF Barcelona 2021", – йдеться в повідомленні.

Режисером роботи став саунд-продюсер ONUKA Євген Філатов. Художницею з костюмів – Леся Патока. Цікавим фактом є те, що усі образи героїв відеокартини були створені зі вторинних матеріалів, або придбані у секонд-гендах. У такий спосіб представники гурту приділили увагу розумному споживанню речей. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що український мультфільм візьме участь у Всесвітньому фестивалі анімаційних фільмів

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ