Лимани. Бій за рай

Кінопроєкт українського режисера отримав головний приз на чеському фестивалі

Держкіно

East Doc Platform є одним із найбільших документальних форумів у Центральній та Східній Європі

Кінематографічний проєкт українського режисера Сергія Лисенка "Лимани. Бій за рай" здобув головний приз чеського форуму документальних фільмів East Doc Platform. Про це повідомляється на сайті Держкіно

Сюжет розповідає глядачам історію багаторічної боротьби народу за збереження заповідної території Національного природного парку "Тузлівські лимани". Цей унікальний природний комплекс знаходиться на узбережжі Чорного моря. Захисники парку, під керівництвом Івана Русева та Ірини Вихристюк, докладатимуть неабияких зусиль, щоб врятувати історичну пам'ятку.

"Це контрастне життя між двома світами: світом прекрасної природи та світом напруженої, небезпечної боротьби. В цьому житті є все: райські пейзажі, дикі звірі, пелікани, море і, – разом з тим, – нічні погоні за браконьєрами, суди з незаконними забудовниками, викрадення та залякування активістів", – йдеться на офіційному сайті Державного агентства з питань кіно. 

Режисером та автором сценарію стрічки виступив Сергій Лисенко, продюсерами – Ганна Капустіна та Олександра Кравченко.

Державна фінансова підтримка стрічки склала 3 млн 631 тис. 300 грн. 

East Doc Platform є одним із найбільших фестивалів документального кіно у Центральній та Східний Європах. Він об'єднує продюсерів, дистриб’юторів та режисерів з усього світу. Цього року East Doc Platform проходив з 6 по 17 березня.  

Організатором форуму є чеський Інститут документального кіно.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що український фільм отримав американську премію Cinema Eye Honors 2021

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ