камера

В Україні знімуть фільм у спільному виробництві з Францією і Бельгією

відкриті джерела

Розповідаємо подробиці

В Україні планують зняти історичну драму "Шттл" у копродукції з Францією та Бельгією. Про це повідомляє Укрінформ

Сюжет фільму буде заснований на реальних подіях, які розгортаються у 1941 році, за кілька днів до початку Другої світової війни.

Зйомка фільму ще не почалась, однак вже остаточно відомо те, що над ним працюватимуть одразу три країни.

"Ми поки що його не виробляємо, а тільки готуємось. Ми починали стадію його розробки з Українським культурним фондом. Цей проєкт пройшов стадію копродукційних проєктів на конкурсі Держкіно. І в цьому проєкті беруть участь три країни: Україна, Франція і Бельгія", – повідомив генеральний продюсер кінокомпанії Star Media Влад Ряшин.

Виконавець головної ролі у фільмі – Петро Ніневський впевнений, що копродукційні роботи для акторів є дуже важливими, оскільки вони надають можливість виходу на міжнародний кіноринок.

Особливістю картини є те, що вона зніматиметься за технологією безперервного кадру. Через це з акторами та всім технічним персоналом буде проведено значно більшу кількість репетицій, ніж зазвичай.

"Кожен повинен досконально знати і реагувати на те, що відбувається на знімальному майданчику. Це дійсно такий проєкт з викликом для нас", – зазначив Ряшин.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що український фильм отримав американську премію Cinema Eye Honors 2021

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ