Мій рік у Нью-Йорку

За мотивами "Диявол носить Prada": у прокат вийшов фільм "Мій рік у Нью-Йорку"

УНІАН

То що це: алюзія чи цілком нова картина?

Нью-Йорк 90-х років. Захоплена мегаполісом, із грандіозними планами та цілком віддана своїй професії – головна героїня Джоана хапає удачу за хвіст і опиняється у місті своєї мрії.

Дівчина влаштовується асистенткою до літературної агенції, яка представляє твори Дж. Д. Селінджера.  Вона працює під керівництвом дуже вимогливої Маргарет, яка її постійно критикує. Однак Джоана не здається. У її амбітних планах – власна письменницька діяльність в омріяному мегаполісі. 

Одного дня дівчина наважується на сміливий крок. Вона порушує правила своєї роботи та відповідає на листи шанувальників письменника. Вона відкриває власний талант і усіма силами намагається знайти шлях до своєї мрії. 

Мій рік у Нью-Йорку
Мій рік у Нью-Йорку
Фото: УНІАН

Надихає її голос великого Дж. Д. Селінджера у телефонній слухавці. Як приклад для наслідування, він готує її до фінального іспиту в доросле життя.

Глядачі встигли порівняти картину із легендарним фільмом "Диявол носить Prada". Історії обох головних героїнь дійсно дуже схожі, натомість викликають зовсім різні почуття. 

А які враження ви отримали від перегляду цього фільму? 

Нагадаємо, що у мережі вийшов перший трейлер фільму Ґодзілла проти Конга"

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ