"Boss Level: Врятувати колишню", "Дочка вовка" та інші: які фільми у прокаті в кіно з 4 березня – трейлери

Цього тижня глядачам пропонують ознайомитися як з новинками, так і з фільмами минулих років.

Boss Level: Врятувати колишню

Фантастичну екшн-комедію очікували багато любителів кіно зі всього світу. У фільми розкажуть про елітного спецназівця у виконанні актора Френка Грілло, який має непросте особисті життя.

На певному етапі життя він сконцентрувався на роботі та алкогольних напоях, що зруйнувало його тихе сімейне життя з Джеммою, яку зіграла Наомі Уоттс. Глядачі побачать, як головний герой опинився в часовій петлі, в якій він постійно вмирає і відроджується.

Це буде продовжуватися доти, поки він її не покине. Окрім вищезазначених акторів, у фільмі також зіграв легендарний голлівудський актор Мел Гібсон, який вже вдруге співпрацює з Френком Грілло після фільму "Відплата".

Мій рік у Нью-Йорку

Головна героїня Джоан приїхала у Нью-Йорк, про який вона завжди мріяла. В ньому вона влаштується на свою першу роботу в літературному агентстві.

Її робота наступна: дівчина готує каву, відповідає на дзвінки і переглядає листи від шанувальників письменника Джерома Девіда Селінджера, бо це агентство представляє твори легенди літератури.

Це надихає дівчину на те, щоб приділяти час не тільки роботі або коханому, але й власній письменницькій кар'єрі.

Рая та останній дракон

Глядачі побачать фантастичний світ під назвою Кумандра, в якому колись мирно жили люди та дракони. Однак, цьому існування починають загрожувати чудовиська.

Дракони жертвують собою і рятуюсь людство, але з часом монстри повертаються. Самотній воїтельці Раї треба знайти останнього дракона, який допоможе їй врятувати світ. Цей мультик – єдина серед зазначених картин, яка вийшла в 2021 році.

Нереальний КОПець

Події фільму присвячені Україні, президент якої особисто звернувся до всіх чиновників, щоб їх діти вчилися і працювали в нашій країні. Саме тому начальник поліції викликав свого сина з США і влаштував його в місцевий відділок.

До цього його дитина тільки витрачала гроші, але її життя значно зміниться після співпраці з суворим лейтенантом-напарником.

Дочка вовка

Творці картини розповіли про жінку, яка повернулася додому і дізналася, що її 13-річного сина викрали місцеві бандити. Фільм вийшов у 2019 році й отримав багато прихильників із усього світу, а тому недивно, що він знову з'явився у прокаті.

Фантазери

Глядачі побачать життя простого робітника Серджо і колишньої співачки Сабріни. Вони кохають один одного, але не зустрічаються через матеріальну залежність від своїх партнерів.

Одного разу Серджо вимусили повірити в те, що він переміг в лотереї і виграв 3 млн євро. Це дозволило стати більш впевненим і покинути старе життя для кохання з Сабріною.

Однак, у підсумку він зрозумів, що виграш у лотереї – неправда, а тому закохані тепер вимушені вирішувати проблеми щодо свого майбутнього. Фільм вийшов ще в 2018 році і отримав багато схвальних відгуків.

М'юзік

Фільми побудовано навколо жінки Зу, яка була шокована, коли дізналася, що вона – єдина опікунка своєї зведеної сестри М'юзі з аутизмом. Картина присвячена двом улюбленим темам режисера: пошук свого голосу та сім'ї.

Вбивство Ніколь Браун Сімпсон

Фільм присвячено останнім дням життя екс-дружини скандального американського спортсмена й актора О. Джея Сімпсона, Ніколь Браун Сімпсон.

Тіло жінки знайшли без ознак життя у власному будинку, а також поблизу знаходився її мертвий друг Рональд Голдман. Поліція за 26 років так і не розкрила цей злочин.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про 10 свіжих серіалів березня.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше