Фільм "Вулкан"

Україно-європейський фільм "Вулкан" виклали у відкритий доступ

Держкіно

Його можна переглянути одразу на чотирьох стрімінгових платформах

Українсько-німецько-монакський драмедійний фільм "Вулкан" виклали у вільний доступ одразу на чотирьох стрімінгових платформах. Про це повідомляє "Дивогляд" із посланням на Нове українське кіно

Сюжет стрічки розповідає історію перекладача ОБСЄ Лукаса, який опиняється в південноукраїнському місті Берислав. Чоловік потрапляє у абсолютно нове життя, повністю відірване від будь-якого звичного укладу.

Лукас стає мимовільним гостем у будинку дивного господаря Вови, який від початку має до чоловіка певну неприязнь. Однак, це не заважає перекладачу з кожним днем все більше захоплюватися Вовою та його дочкою Марушкою. Зрештою це підштовхує чоловіка вийти на пошуки давно втраченого власного щастя.

Режисером фільму виступив Роман Бондарчук. Головні ролі зіграли актори Сергій Степанський, Христина Дейлик та Віктор Жданов.

Саудрек до стрічки створив популярний гурт Даха Браха. 

Загальний бюджет картини становить 9,9 млн грн. 

Світова прем’єра "Вулкану" відбулась на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах у 2018 році. Там фільм було представлено у конкурсній програмі "На схід від Заходу". В Україні він вийшов у прокат 4 квітня 2019 року за підтримки компанії UFD.

Наразі, україно-європейську стрічку можна переглянути онлайн на таких платформах, як Megogo, Oll.tv, Sweeet.tv та Takflix.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд "повідомляв, що український фільм "Додому" транслюватимуть на телебаченні

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ