Дзеркало

У Китаї знайшли артефакти, яким понад 2 тисячі років

Shutterstock

Деякі з них використовували для підтримки зв'язку із потойбічним світом

Група китайських археологів, під час запланованих розкопок стародавнього кладовища провінції Шеньсі, знайшла дзеркала, яким понад 2 тис років. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Global Times.

Вченими було виявлено 80 артефактів, що були виготовлені з глянцевої бронзи. Окрім цього, в похованнях були помічені колекції кераміки, нефриту, виробів із заліза та бронзовий посуд.

 

Зокрема, увагу вчених привернули дзеркала, діаметром від 8 до 22,1 см. На задній стороні предмета вибиті візерунки та ієрогліфи. Раніше дзеркала використовували для підтримки зв'язку із потойбічним світом. А коли господар дзеркала помирав – предмет було поміщено біля його голови у могилі.

Археологи встановили, що предмети активно використовувалися за часів раннього правління династії Західна Хань (202 р. до н.е – 8 р. н.е).

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Китаї виявили залишки невідомих тварин, які існували понад 120 млн років тому.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ