Залишки китайської цивілізації

У Китаї знайшли сліди невідомої тисячолітньої цивілізації

Фото The Daily Star

Налічується понад 500 унікальних артефактів

У китайському окрузі Гуан'юань, провінція Сичуань, виявили сліди невідомої цивілізації, яка існувала близько трьох тисяч років тому. Про це повідомляє портал Daily Star.

На місці розкопок було знайдено понад 500 артефактів із золота, бронзи, нефриту і слонової кістки. Однак, жоден з них не пов'язаний із культурами Китаю. Фахівцям також не вдалося розшифрувати символи, що були помічені на деяких знахідках.

Історики зазначають, що дані предмети належать невідомому народу, який в давнину мешкав на території регіону Чжун Юань або "Центральна Земля". Фахівці вважають, що саме там зароджувалися найбільш розвинені цивілізації, а людей, що перебували за межами регіону, вважали варварами.

Проаналізувавши місцевість, експерти прийшли до висновку, що цивілізація проіснувала близько тисячі років. Але, знайти хоча б якісь згадки про неї у відомих історичних джерелах вченим не вдалося. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Пекіні розкопали столицю середньовічної держави Цзінь.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ