Принцеса Діана

"З любов'ю, Па": оприлюднено фрагменти листування принца Філіпа з принцесою Діаною

Shutterstock

Принцеса Діана є однією з найбільш згадуваних членів королівської родини. Про її близькі стосунки із свекром – принцом Філіпом, який пішов з цього світу у п'ятницю, 9 квітня, знав увесь світ. 

Саме тому "Дивогляд" із посиланням на The Sun, вирішив поділитися із вами фрагментами з листування герцога Единбурзького із колишньою невісткою.

Коли у 1992 році шлюб принца Чарльза та принцеси Діани був вже на межі руйнування, принц Філіп одним з перших виступив за збереження цього союзу. Коли Діана та Чарльз офіційно заявили про своє розлучення, герцог продовжував підтримувати невістку та намагався з'ясувати справжню причину цієї дії.

"Ми не схвалюємо, щоб хто-небудь з вас мав коханців. Чарльз, як для людини в його становищі, нерозумно ризикував всім з Каміллою. Я не можу уявити, щоб хтось  пішов від тебе до Камілли. Така перспектива навіть не спадала нам на думку", – висловлювався принц Філіп про роман сина з Каміллою.

"Чи можете ви чесно заглянути у своє серце і сказати, що стосунки Чарльза з Каміллою не мали нічого спільного з вашою поведінкою щодо нього у вашому шлюбі?" – запитував принц Філіп Единбурзький. 

Стосунки між Діаною та герцогом Единбурзьким були надто близькими. Він вважав її за рідну доньку, а вона, у свою чергу, до самої смерті називала його татом. Це пояснює той факт, що кожен свій лист він завершував фразою "З любов'ю, Па".

"Мене особливо зворушив ваш останній лист, який довів мені, що ви насправді турбуєтесь", – зазначила принцеса у своєму листі.

ЖИТТЯ І СМЕРТЬ ПРИНЦА ФІЛІПА: ЩО ПРО ЦЕ ВІДОМО

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ