Принц Філіп

Чим займався принц Філіп в останні дні життя – королівський біограф

The Royal Family / Twitter

Єлизавета II вирішила відплатити покійному за його підтримку

За словами біографа королівської родини Річарда Кея, 99-річний принц Філіп останні дні перед смертю був поруч зі своєю дружиною, Єлизаветою II. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Більшість часу він провів у своїй кімнаті з видом на східну терасу Віндзорського замку, яка відокремлена від спальні Єлизавети II лише гардеробною. Таким чином, в основному Філіп був поряд з королевою.

Під кінець березня королева Єлизавета II вперше за 5 місяців з'явилася на публіці у рамках відвідування Меморіалу ВВС Комісії з військових поховань Співдружності. Після того вона весь час була поряд зі своїм чоловіком.

"Він більше не був рішучою людиною дії, яка присвятила своє життя її підтримці, тепер вона могла відплатити йому", – розповів Річард Кей.

Королева Єлизавета ІІ і принц Філіп
Королева Єлизавета ІІ і принц Філіп
Фото: Shutterstock

В основному принц Філіп спав, але були моменти, коли він був радісним і навіть намагався самостійно себе обслуговувати. Інколи у нього було достатньо сил, щоб покинути свою кімнату.

У ці моменти герцог Единбурзький одягав сорочку, джемпер, брюки і начищені туфлі. Він мав при собі слугу, але, як пишуть ЗМІ, до недавнього часу принц намагався одягатися сам.

Коли була тепла погода, то він просив винесли стілець на вулицю, щоб посидіти на сонечку. У такі моменти 99-річний чоловік часто засинав. Герцогу Единбурзькому було важко ходити, але він різко відмовився від інвалідного візка.

"Коли він вперше зʼявився в особистих кімнатах, він крикнув: "Прибери цю чортову штуку з моїх очей!", – поділився історію помічник герцога.

Біограф королівської родини розповів, що покійний принц Філіп не був особливо сентиментальним, але кінець свого життя він побажав провести зі своїми рідними у Віндзорському замку, а не з лікарями. Саме у цьому місці народилася принцеса Аліса, його матір і правнучка королеви Вікторії.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що принц Гаррі повернувся до Великої Британії.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ