The Crown

"Корона": з'явилась інформація щодо 5 сезону "королівського" серіалу

Netflix

Один з найпопулярніших історичних драматичних серіалів кінокомпанії Netflix – "Корона", вперше з'явився на екранах глядачів у 2016 році і з першої серії захопив їхню увагу.

Сюжет розповідає історію життя королеви Великої Британії Єлизавети II та усіх членів королевської родини. Незабаром розпочнеться виробництво нового 5 сезону серіалу. У зв'язку із цим, "Дивогляд" вирішив розповісти вам, чого очікувати від нових серій.

Сюжет крайнього – 4 сезону "Корони" познайомив глядачів із Великою Британією 1970-х і 1980-х років, а одним з найочікуваніших моментів у прихильників стало весілля Діани і принца Чарльза, та народження Вільяма і Гаррі.  

У зв'язку із цим, припускається, що сюжет 5-го сезону перенесе нас на початок 1990-х років. 

Окрім цього, спостерігатимуться зміни й в акторському складі. Взагалі, цей механізм є регулярним у даному проекті. Кожні два сезони автори стрічки підбирають акторів відповідно до віку членів королівської родини та подібності з ними.

The Crown / Корона
The Crown / Корона
Фото: Netflix

Так, у нових серіях "Корони" не варто очікувати на появу Олівії Колман, Хелени Бонем Картер і Тобайаса Мензіса.

Натомість, з'являться інші. Акторка Імельда Стонтон стане новою королевою Великої Бритинії, роль принцеси Маргарет виконає Леслі Менвілл, а актор Джонатан Прайс тимчасово перетвориться на принца Філіпа .

Щодо офіційної дати прем'єри перших серій сезону поки що нічого невідомо. Однак, представники Netflix зазначили, що виробництво розпочнеться у липні 2021 року. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що "Фрезевий гамбіт" перетворять на сценічний мюзикл.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ