серіал "Ферзевий гамбіт"

"Фрезевий гамбіт" перетворять на сценічний мюзикл

відкриті джерела

Розповідаємо подробиці

За мотивами американського драматичного серіалу "Фрезевий гамбіт" знімуть бродвейський мюзикл. Про це повідомляє портал People

Продюсерська компанія Level Forward, засновницею якої є дочка Волта Діснея – Ебігейл, придбала права на книгу Уолтера Тевіса про вигаданого шахового вундеркінда, за якою й було знято міні-серіал для Netflix.

"Ця історія стала гучним висловлюванням на тлі сучасної боротьби за гендерну й расову рівність, і ми з нетерпінням чекаємо можливості зайнятися реалізацією цього проєкту", – зазначила генеральна директорка Level Forward Едрієнн Беккер.

Детальної інформації щодо акторського та режисерського складу, а також дату прем'єри компанія не оголошує.

"Фрезевий гамбіт" – одна з найпопулярніших картин 2020 року. За перші 28 днів після прем’єри її подивилися близько 62 мільйонів користувачів.

У серіалі йдеться про життя дівчини, яка оволоділа шахами завдяки прибиральнику у дитячому будинку та стала справжнім шаховим майстром.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ