Мілана Маханець та Павло Пая

"Вони…партнери": мама 8-річної моделі прокоментувала її "роман" з 13-річним блогером

@milamaxanets / Instagram

Жінка не соромиться відвертих фото її дитини

Мама 8-річної Мілани Дар'я Маханець дала коментар щодо скандалу, який виник у мережі стосовно взаємин  її дочки та 13-річного хлопчика Павла Пая. За словами мами, діти не перебувають в справжньому романі, повідомляє "ТСН".

Більш того, жінка стверджує, що не заробляє на цьому і не відчуває сором через відверті фото. Також вона звернулася до користувачів соцмереж, щоб ті "не погіршували психічний стан" Мілани та Павла.

"У них немає відносин, стосунків. Вони... партнери. Це така хайпова тематика розвитку дитячої сторінки. Це було розраховано на дітей, а не на вихід кудись. Тобто там не вкладався якийсь зміст, який зараз подається  як збочення", – поділилася Дар'я.

За словами Дар'ї, єдину вигоду, яку отримує жінка та її дочка від цієї неоднозначної діяльності – подарунки від брендів, якщо Мілана згадує їх у своєму блозі. Також вона розповіла, що ніякі кошти торгові марки їй нібито не дають, а також в її планах начебто ніколи не було ідеї "заробляти гроші на дитині".

Мілана, Павло та їх родичі дали свідчення правоохоронним органам, що раніше викликали їх на допит. Жінка сподівається, що кримінальне провадження закриють до суду, оскільки, на її думку, відсутній склад злочину.

За словами самої 8-річної моделі, вона насправді кохає 13-річного блогера, але як брата.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що батько 8-річної моделі в шоці через її "роман" з неповнолітнім хлопцем.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ