Сонячний спалах

Магнітні бурі у лютому: небезпечні дні

pixabay.com

Прогноз магнітних бур на лютий

Астрофізики зробили прогноз геомагнітних збурень на лютий і виділили небезпечні дні для метеозалежних людей. Про це повідомляє Лабораторія рентгенівської астрономії сонця ФІАН.

У цьому місяці очікується кілька магнітосферних збуджень. Перше з них відбулося у ніч на 2 лютого. Ще два припадають на 7 та 22 лютого.

Єдина магнітна буря, яку прогнозують у лютому, відбудеться 21 лютого. На щастя, вона матиме слабкий рівень. Але метеозалежні люди у будь-якому разі відчують її вплив. Це може бути головний біль, слабкість і втома, підвищений тиск, тощо.

Як покращити самопочуття під час магнітних бур

Вважається, що магнітні бурі впливають як на судини, так і на психіку людини. І що довший такий вплив, то більш виснаженою і роздратованою стає людина. Від магнітної активності страждають як метеозалежні, так і здорові люди.

За добу до настання магнітної бурі лікарі радять почати приймати пігулки для розрідження крові. Вони допоможуть  трохи полегшити симптоми і знизити ризик утворення тромбів. (Але не приймайте жодних ліків без призначення лікаря.)

Також допоможе здоровий раціон харчування, помірна фізична активність, водні процедури. Слід більше відпочивати, висипатися і гуляти на свіжому повітрі. Для поліпшення самопочуття у такі дні рекомендується не переїдати, щоб не збільшувати навантаження на серцево-судинну систему.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ