Пити алкоголь

Рекордний показник: яка нація у світі найчастіше пиячить – дослідження

Shutterstock

Найнижчий показник – у австралійців та данців

Британські науковці виявили націю, що найчастіше зловживає спиртними напоями. Результати досліджень вони опублікували у звіті Survey Global Drugs

Відтак рекордсменами за кількістю та регулярністю випитого алкоголю стали мешканці Великої Британії та Шотландії. Близько 5% мешканців країни до 25 років зверталися по допомогу в лікарні у стані алкогольного сп'яніння. Водночас середній показник цих випадків у світі становить 2%. 

Також 94% респондентів зазначили, що вживали протягом останнього часу спиртні напої, тоді як героїн – 2,3%. При цьому мешканці Шотландії та Англії повідомили, що за рік напивалися у середньому понад 33 рази. Цей показник є найвищим серед 25 країн, що досліджували. У країнах ЄС середній показник знизився до 20 разів, а найнижчий виявили у колумбійців – 6,5 раза. 

Всього 7% опитаних шотландців та британців повідомили про свою тверезість впродовж останнього року. Менший відсоток мають тільки данці та австралійці – 5%.

Цікаво, що британці найменше жалкували про те, що напилися. Водночас 32,8% мешканців вважають цей досвід помилкою. Тим часом ірландські чоловіки шкодували, що напилися, у 35,3% випадків, а жінки – у 48,8% випадків.

Раніше учені розповіли, які алкогольні напої підвищують рівень смертності. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ