Королева Єлизавета ІІ

Слугу Єлизавети II спіймали на крадіжці родинних реліквій вартістю до 3 млн грн

Shutterstock

Частину з речей чоловік продав на eBay

Помічник з організації харчування у Букінгемському палаці 37-річний Адамо Канто викрав медалі та знімки з резиденції королеви Єлизавети II. Згодом він продав їх на eBay. Про це пише BBC

Канто вже визнав себе винним у Вестмінстерському магістратському суді. 

Під час судового засідання стало відомо, що за час епідемії COVID-19 обов'язки чоловіка змінилися: він став ще й прибирати. Завдяки цьому Канто отримав доступ до офісу та інших приміщень, які раніше були для цього зачинені. 

За словами прокурора Саймона Могана, деякі викрадені товари, вартість яких коливається від 300 тисяч до 3 млн грн, були виставлені на eBay. Одним з предметів був фотоальбом про візит президента США Дональда Трампа в Британію, вартість якого становить 56 тисяч гривень. 

Крім цього, Канто також викрав офіційні світлини з автографами герцога Сассекського та герцога і герцогині Кембриджських, а також медаль Командора Королівського вікторіанського ордену з шафи колишнього офіцера британської армії генерал-майора Ричарда Сайкса, яку йому подарувала королева у 2010 році. 

Раніше перукар королеви Єлизавети розкрив секрет її зачіски під час самоізоляції. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ